Clinici şi centre medicale din Bucureşti cu e-mail - pagina 3
Găsește informații exacte despre clinici şi centre medicale din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 41 - 60 din 511
Afişare rezultate: 41 - 60 din 511
Alte rezultate din categoria 'Clinici şi centre medicale' în Bucureşti
Închis acum
Bulevardul Dacia 19, Bucureşti, 010403
0770 168 538
Deschis acum
Str . Intrarea Scoruşului nr 1 Sct 4, Bucureşti, 041506
0768 627 297
Închis acum
Strada Gheorghe Ţiţeica 144-146, Bucureşti, 020304
0751 667 788
Închis acum
Bulevardul Dimitrie Cantemir 1, Bloc B2, Bucureşti, 040231
+40 21 301 7686
Închis acum
Strada Locotenent Gheorghe Stâlpeanu 8, Sector 1 Domenii Ion Mihalache, Bucureşti, 011482
0755 060 220
Deschis acum
Virgil Madgearu 16b, vila 4, Bucureşti, 077190
0755 999 888
Deschis acum
Strada Vaselor 43, Bucureşti, 021255
0755 796 942
Închis acum
Str. Popa Nan nr 111, Sectorul 3, Bucureşti, 030581
+40 724 500 020
Închis acum
Calea Călăraşilor nr. 177, Bucureşti, 030616
+40 31 425 0805
Închis acum
Strada Clucerului Nr. 9, Bucureşti, 011361
0727 727 117
Deschis acum
Strada Sf. Elefterie Nr. 53, Et. 1, Sector 5, Bucureşti, 050523
+40 21 410 8982
Închis acum
Str. Dr. Dumitru Sergiu 5, Sectorul 1, Bucureşti, 011025
021 212 8222
Recenzii B2B locale
Romica Stoica , 28 aprilie 2026
Este un medic cu adevărat profesionist.
ElePaulin , 05 aprilie 2026
Am fost la Doctor SKiN Drumul Taberei pentru pungile de la ochi la care nu mai stiu ce sa fac. Admit ca nu sunt primii la care merg. M-am ales cu ele acum cativa ani si de atunci nu mai scap, orice as face.
Eu stiam déjà unele raspunsuri pentru ca le-am incercat de-a lungul anilor dar am vrut sa ii testez, poate totusi mai au vreo solutie. I-am intrebat de acid iar medicul mi-a spus « Exclus, ar umfla si mai tare ! »
Le-am scris intai pe chat, multe intrebari, nu pare sa raspunda un robot, raspunsurile au fost umane si mi-au dat incredere sa merg sa ma si vada un medic, dat fiind ca mi-au spus ca ca e gratuit consultul. Auzisem de 2 medici buni de la ei, Circu si Chivu, la una dine le am vrut dar consultul e cu bani.
Atunci m-am dus la cine mi-au recomandat, dr. Ristea, un urias dragut, foarte bine pregatit si pe mana cui am si ramas. Intr-un final, de comun acord cu el, am ales sa fac in mod regulat Sunekos Performa iar fetele care mi-au raspuns la intrebarile de pe chat imi spusesera clar ca doar chirurgia ma scapa de ele.
Am apreciat maxim onestitatea si abordarea. La intrebarea “ce as putea totusi sa fac, daca un vreau sa ma tai? », mi-au raspuns sedinte repetate de HIFU si Morpheus. Am facut déjà cate 2 din fiecare plus acel skinbooster recomandat de medic (ma duc totusi spre cifra 5). De cateva zile multi ma intreaba ce am facut ca arat schimbata. Nu am realizat initial pentru ca de vreo 7 luni tot merg la ei, de aceea si scriu acum aceasta recenzie, mi se parea ca un vad nimic desi medicul mi-a zis din start ca e de lunga durata si doar ameliorare. Saracii, din cauza ca au preturile mici, cred ca primesc multa teroare de la altii care vor rezultat cu 1 sedinta. Am simtit o super protectie din acest punct de vedere. Prefera sa te refuze decat sa se lege la cap cu asteptari nerealiste, mi-au dat si o degrevare sa semnez 😊
Dar da, m-am dus sceptica, nici nu ii luasem in calcul pana recent dar bugetul si vremurile astea m-au obligat sa imi reconsider optiunile si acum ma intreb de ce am fost atat de fraiera atatia ani de am platit cu cel putin 30% in alte parti. Doctor SKiN, da, sa nu o dati in bara cu mine caci a voastra sunt de-acum.
Mihaela Popescu , 12 ianuarie 2026
Aici am întâlnit un medic excepțional și un om de mare calitate, pe doamna dr. Diana Cristina Ene, Secția IX Psihiatrie adulți
Maria-Magdalena Bodin , 10 iulie 2025
Am fost internată de mai multe ori pe secția de chirurgie a Spitalului Pantelimon și de fiecare dată am fost foarte mulțumită de ingrijirea primită. Tot personalul este extraordinar, dar in special dr Banacu M, dr Carâp A. și dr Nica A. sunt pentru mine medici adevărați cu suflet mare. Este singurul spital unde am venit fără stres deoarece știam că la final va fi bine. Mulțumesc întregii echipe medicale.