Clinici şi centre medicale din Bucureşti cu e-mail - pagina 7
Găsește informații exacte despre clinici şi centre medicale din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 121 - 140 din 511
Afişare rezultate: 121 - 140 din 511
Alte rezultate din categoria 'Clinici şi centre medicale' în Bucureşti
Închis acum
Strada Coriolan Caius Marcius nr 34, Bucureşti, 050866
0771 174 012
Închis acum
Bulevardul Pache Protopopescu 96, Bucureşti, 030167
0750 499 387
Închis acum
Calea Dorobantilor Nr. 32A, SECTOR 1, Bucureşti, 050712
+40 21 211 3430
Închis acum
Calea Griviţei 224, Bucureşti, 010762
0734 286 774
Închis acum
Blv. Pache Protopopescu nr. 14, Bucureşti, 021403
031 420 6690
Închis acum
Strada Sperantei 27, Sector 2, Bucureşti, 020992
+40 31 805 6733
Închis acum
Strada Puţul lui Zamfir 59, Apartament 1, Bucureşti, 011683
0771 787 787
Închis acum
Ion Ionescu de la Brad, nr. 81-85, et. 1, ap. 2, BUCURESTI, 013812, Bucureşti
+40 720 783 611
Închis acum
Calea Griviţei nr 26A, Bucureşti, 010702
0733 525 863
Deschis acum
Str. Prof, Strada Ion Bogdan nr 4-6, Bucureşti, 010539
0744 580 418
Închis acum
B-Dul. Basarabia Nr. 19, Sector 2, Bucureşti, 022102
+40 722 729 320
Recenzii B2B locale
Romica Stoica , 28 aprilie 2026
Este un medic cu adevărat profesionist.
ElePaulin , 05 aprilie 2026
Am fost la Doctor SKiN Drumul Taberei pentru pungile de la ochi la care nu mai stiu ce sa fac. Admit ca nu sunt primii la care merg. M-am ales cu ele acum cativa ani si de atunci nu mai scap, orice as face.
Eu stiam déjà unele raspunsuri pentru ca le-am incercat de-a lungul anilor dar am vrut sa ii testez, poate totusi mai au vreo solutie. I-am intrebat de acid iar medicul mi-a spus « Exclus, ar umfla si mai tare ! »
Le-am scris intai pe chat, multe intrebari, nu pare sa raspunda un robot, raspunsurile au fost umane si mi-au dat incredere sa merg sa ma si vada un medic, dat fiind ca mi-au spus ca ca e gratuit consultul. Auzisem de 2 medici buni de la ei, Circu si Chivu, la una dine le am vrut dar consultul e cu bani.
Atunci m-am dus la cine mi-au recomandat, dr. Ristea, un urias dragut, foarte bine pregatit si pe mana cui am si ramas. Intr-un final, de comun acord cu el, am ales sa fac in mod regulat Sunekos Performa iar fetele care mi-au raspuns la intrebarile de pe chat imi spusesera clar ca doar chirurgia ma scapa de ele.
Am apreciat maxim onestitatea si abordarea. La intrebarea “ce as putea totusi sa fac, daca un vreau sa ma tai? », mi-au raspuns sedinte repetate de HIFU si Morpheus. Am facut déjà cate 2 din fiecare plus acel skinbooster recomandat de medic (ma duc totusi spre cifra 5). De cateva zile multi ma intreaba ce am facut ca arat schimbata. Nu am realizat initial pentru ca de vreo 7 luni tot merg la ei, de aceea si scriu acum aceasta recenzie, mi se parea ca un vad nimic desi medicul mi-a zis din start ca e de lunga durata si doar ameliorare. Saracii, din cauza ca au preturile mici, cred ca primesc multa teroare de la altii care vor rezultat cu 1 sedinta. Am simtit o super protectie din acest punct de vedere. Prefera sa te refuze decat sa se lege la cap cu asteptari nerealiste, mi-au dat si o degrevare sa semnez 😊
Dar da, m-am dus sceptica, nici nu ii luasem in calcul pana recent dar bugetul si vremurile astea m-au obligat sa imi reconsider optiunile si acum ma intreb de ce am fost atat de fraiera atatia ani de am platit cu cel putin 30% in alte parti. Doctor SKiN, da, sa nu o dati in bara cu mine caci a voastra sunt de-acum.
Mihaela Popescu , 12 ianuarie 2026
Aici am întâlnit un medic excepțional și un om de mare calitate, pe doamna dr. Diana Cristina Ene, Secția IX Psihiatrie adulți
Maria-Magdalena Bodin , 10 iulie 2025
Am fost internată de mai multe ori pe secția de chirurgie a Spitalului Pantelimon și de fiecare dată am fost foarte mulțumită de ingrijirea primită. Tot personalul este extraordinar, dar in special dr Banacu M, dr Carâp A. și dr Nica A. sunt pentru mine medici adevărați cu suflet mare. Este singurul spital unde am venit fără stres deoarece știam că la final va fi bine. Mulțumesc întregii echipe medicale.