Clinici şi centre medicale din Bucureşti cu program de funcţionare - pagina 4
Găsește informații exacte despre clinici şi centre medicale din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 61 - 80 din 1228
Afişare rezultate: 61 - 80 din 1228
Alte rezultate din categoria 'Clinici şi centre medicale' în Bucureşti
Închis acum
Calea Crângaşi nr.40, bl.11, sector 6, Bucureşti, 060342
021 371 1311
Închis acum
Şoseaua Mihai Bravu Nr. 281, Sectorul 3, Bucureşti, 030303
+40 21 317 9503
Închis acum
Şos. Fundeni Nr.74, Bucureşti, 022325
021 255 2350
Închis acum
Splaiul Independenţei Nr. 319L, Sector 6, Bucureşti, 060044
021 528 0273
Închis acum
Strada Traian Popovici Nr. 79-91, Sectorul 3, Bucureşti, 031422
021-323.00.00
Închis acum
Str. Brailita Nr.20, Bucureşti, 030455
0770 962 750
Închis acum
Bulevardul Dacia 19, Bucureşti, 010403
0770 168 538
Închis acum
Str . Intrarea Scoruşului nr 1 Sct 4, Bucureşti, 041506
0768 627 297
Închis acum
Strada Gheorghe Ţiţeica 144-146, Bucureşti, 020304
0751 667 788
Închis acum
Strada Washington Nr. 8-10, Sectorul 1, Bucureşti, 011794
+40 21 230 2980
Închis acum
Şos. Nicolae Titulescu 119, Bucureşti, 011136
0742 278 429
Închis acum
Sos. Morarilor Nr 2 A, Bucureşti, 022452
031 438 0277
Recenzii B2B locale
Romica Stoica , 28 aprilie 2026
Este un medic cu adevărat profesionist.
ElePaulin , 05 aprilie 2026
Am fost la Doctor SKiN Drumul Taberei pentru pungile de la ochi la care nu mai stiu ce sa fac. Admit ca nu sunt primii la care merg. M-am ales cu ele acum cativa ani si de atunci nu mai scap, orice as face.
Eu stiam déjà unele raspunsuri pentru ca le-am incercat de-a lungul anilor dar am vrut sa ii testez, poate totusi mai au vreo solutie. I-am intrebat de acid iar medicul mi-a spus « Exclus, ar umfla si mai tare ! »
Le-am scris intai pe chat, multe intrebari, nu pare sa raspunda un robot, raspunsurile au fost umane si mi-au dat incredere sa merg sa ma si vada un medic, dat fiind ca mi-au spus ca ca e gratuit consultul. Auzisem de 2 medici buni de la ei, Circu si Chivu, la una dine le am vrut dar consultul e cu bani.
Atunci m-am dus la cine mi-au recomandat, dr. Ristea, un urias dragut, foarte bine pregatit si pe mana cui am si ramas. Intr-un final, de comun acord cu el, am ales sa fac in mod regulat Sunekos Performa iar fetele care mi-au raspuns la intrebarile de pe chat imi spusesera clar ca doar chirurgia ma scapa de ele.
Am apreciat maxim onestitatea si abordarea. La intrebarea “ce as putea totusi sa fac, daca un vreau sa ma tai? », mi-au raspuns sedinte repetate de HIFU si Morpheus. Am facut déjà cate 2 din fiecare plus acel skinbooster recomandat de medic (ma duc totusi spre cifra 5). De cateva zile multi ma intreaba ce am facut ca arat schimbata. Nu am realizat initial pentru ca de vreo 7 luni tot merg la ei, de aceea si scriu acum aceasta recenzie, mi se parea ca un vad nimic desi medicul mi-a zis din start ca e de lunga durata si doar ameliorare. Saracii, din cauza ca au preturile mici, cred ca primesc multa teroare de la altii care vor rezultat cu 1 sedinta. Am simtit o super protectie din acest punct de vedere. Prefera sa te refuze decat sa se lege la cap cu asteptari nerealiste, mi-au dat si o degrevare sa semnez 😊
Dar da, m-am dus sceptica, nici nu ii luasem in calcul pana recent dar bugetul si vremurile astea m-au obligat sa imi reconsider optiunile si acum ma intreb de ce am fost atat de fraiera atatia ani de am platit cu cel putin 30% in alte parti. Doctor SKiN, da, sa nu o dati in bara cu mine caci a voastra sunt de-acum.
Mihaela Popescu , 12 ianuarie 2026
Aici am întâlnit un medic excepțional și un om de mare calitate, pe doamna dr. Diana Cristina Ene, Secția IX Psihiatrie adulți
Maria-Magdalena Bodin , 10 iulie 2025
Am fost internată de mai multe ori pe secția de chirurgie a Spitalului Pantelimon și de fiecare dată am fost foarte mulțumită de ingrijirea primită. Tot personalul este extraordinar, dar in special dr Banacu M, dr Carâp A. și dr Nica A. sunt pentru mine medici adevărați cu suflet mare. Este singurul spital unde am venit fără stres deoarece știam că la final va fi bine. Mulțumesc întregii echipe medicale.