Clinici şi centre medicale din Bucureşti - pagina 29

Găsește informații exacte despre clinici şi centre medicale din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 561 - 580 din 1488

Alte rezultate din categoria 'Clinici şi centre medicale' în Bucureşti

Închis acum

Bulevardul Nicolae Grigorescu 41, Bucureşti, 030443

021 795 8110
Închis acum

Calea Dudeşti 117A, Bucureşti, 031087

021 795 5342
Închis acum

Demisol, Bulevardul Mărăşti 31, Bucureşti, 011463

031 421 4248
Deschis acum

Parter, Bulevardul 1 Decembrie 1918 4A, Bucureşti, 032461

031 005 2885
Deschis acum

Bloc 51, Şos. Pantelimon 245, Bucureşti, 061103

+40 21 9838
Deschis acum

Strada Dunăvăţ 18, Bucureşti, 051918

031 432 6032
Deschis acum

Intrarea Bitolia 14, Bucureşti, 011677

021 9694
Deschis acum

Strada George Constantinescu 2-4, Bucureşti, 022762

021 9732
Deschis acum

Calea Dudeşti 145, Bucureşti, 031084

0732 220 033
Deschis acum

Intrarea Depoului 11, Bucureşti, 021113

0750 646 854
Deschis acum

Strada Profesor Doctor Ion Athanasiu 34, Bucureşti, 050676

+40 731 806 118
Deschis acum

Strada Cetatea Histria 12, Bucureşti, 062079

Deschis acum

Şoseaua Panduri 20B, Bucureşti, 061344

+40 21 410 6910
Deschis acum

Strada Ritmului 24, Bucureşti, 021679

+40 21 302 1160
Deschis acum

Drumul Regimentului 20C, Bucureşti, 013887

021 9694
Deschis acum

Splaiul Independenţei 291 - 293, Bucureşti, 060042

+40 31 425 7990
Deschis acum

Bulevardul Ion Ionescu de la Brad 1A, Bucureşti, 013811

Deschis acum

Str. Barbu Văcărescu 42A, Bucureşti, 020271

+40 21 312 8282
Deschis acum

Aleea Vergului 2, Bucureşti

0774 960 783
Deschis acum

Bulevardul Nicolae Grigorescu nr. 47, Bucureşti

+40 21 673 7492

Recenzii despre firme locale

Romica Stoica, 28 aprilie 2026

Este un medic cu adevărat profesionist.

ElePaulin, 05 aprilie 2026

Am fost la Doctor SKiN Drumul Taberei pentru pungile de la ochi la care nu mai stiu ce sa fac. Admit ca nu sunt primii la care merg. M-am ales cu ele acum cativa ani si de atunci nu mai scap, orice as face. Eu stiam déjà unele raspunsuri pentru ca le-am incercat de-a lungul anilor dar am vrut sa ii testez, poate totusi mai au vreo solutie. I-am intrebat de acid iar medicul mi-a spus « Exclus, ar umfla si mai tare ! » Le-am scris intai pe chat, multe intrebari, nu pare sa raspunda un robot, raspunsurile au fost umane si mi-au dat incredere sa merg sa ma si vada un medic, dat fiind ca mi-au spus ca ca e gratuit consultul. Auzisem de 2 medici buni de la ei, Circu si Chivu, la una dine le am vrut dar consultul e cu bani. Atunci m-am dus la cine mi-au recomandat, dr. Ristea, un urias dragut, foarte bine pregatit si pe mana cui am si ramas. Intr-un final, de comun acord cu el, am ales sa fac in mod regulat Sunekos Performa iar fetele care mi-au raspuns la intrebarile de pe chat imi spusesera clar ca doar chirurgia ma scapa de ele. Am apreciat maxim onestitatea si abordarea. La intrebarea “ce as putea totusi sa fac, daca un vreau sa ma tai? », mi-au raspuns sedinte repetate de HIFU si Morpheus. Am facut déjà cate 2 din fiecare plus acel skinbooster recomandat de medic (ma duc totusi spre cifra 5). De cateva zile multi ma intreaba ce am facut ca arat schimbata. Nu am realizat initial pentru ca de vreo 7 luni tot merg la ei, de aceea si scriu acum aceasta recenzie, mi se parea ca un vad nimic desi medicul mi-a zis din start ca e de lunga durata si doar ameliorare. Saracii, din cauza ca au preturile mici, cred ca primesc multa teroare de la altii care vor rezultat cu 1 sedinta. Am simtit o super protectie din acest punct de vedere. Prefera sa te refuze decat sa se lege la cap cu asteptari nerealiste, mi-au dat si o degrevare sa semnez 😊 Dar da, m-am dus sceptica, nici nu ii luasem in calcul pana recent dar bugetul si vremurile astea m-au obligat sa imi reconsider optiunile si acum ma intreb de ce am fost atat de fraiera atatia ani de am platit cu cel putin 30% in alte parti. Doctor SKiN, da, sa nu o dati in bara cu mine caci a voastra sunt de-acum.

Mihaela Popescu, 12 ianuarie 2026

Aici am întâlnit un medic excepțional și un om de mare calitate, pe doamna dr. Diana Cristina Ene, Secția IX Psihiatrie adulți

Maria-Magdalena Bodin, 10 iulie 2025

Am fost internată de mai multe ori pe secția de chirurgie a Spitalului Pantelimon și de fiecare dată am fost foarte mulțumită de ingrijirea primită. Tot personalul este extraordinar, dar in special dr Banacu M, dr Carâp A. și dr Nica A. sunt pentru mine medici adevărați cu suflet mare. Este singurul spital unde am venit fără stres deoarece știam că la final va fi bine. Mulțumesc întregii echipe medicale.

Căutările cele mai populare din categoria "Clinici şi centre medicale" în Bucureşti