Clinici şi centre medicale din Bucureşti - pagina 43

Găsește informații exacte despre clinici şi centre medicale din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 841 - 860 din 1488

Alte rezultate din categoria 'Clinici şi centre medicale' în Bucureşti

Deschis acum

Şoseaua Alexandriei 144, Bucureşti, 051523

+40 21 420 5455
Deschis acum

Str. Pravat nr.12, Bucureşti, 061564

0758 980 239
Deschis acum

Calea Crângaşi nr. 29, corp A6, Bucureşti, 060334

0771 376 713
Deschis acum

Str.Parcalabul Baldovin Nr.1, Bucureşti, 030167

+40 21 456 0455
Deschis acum

Calea Griviţei 365, Bucureşti, 010719

0737 877 880
Deschis acum

str. Gheorghe Brătianu 26, Bucureşti, 022171

0747 533 339
Deschis acum

Calea Dorobanti 32A, Bucureşti, 030167

0721 171 289
Deschis acum

Bulevardul Decebal 14, Bucureşti, 030967

0730 030 056
Deschis acum

Strada Mătăsari 53, Bucureşti, 021426

0771 399 012
Deschis acum

SOSEAUA OLTENITEI 4A, PARTER, Bucureşti, 041312

0770 842 610
Închis acum

Strada Av. Nicolae Drossu nr 9, Bucureşti, 012071

0728 777 222
Deschis acum

Aleea Solca 32, Bucureşti, 052034

0246 943 015
Deschis acum

Str. Moise Nicoară 20, Bucureşti, 030904

+40 722 616 785
Deschis acum

Str. Nicolae G. Caramfil 59 Et. P, Bucureşti, 014141

031 425 0472
Deschis acum

Intrarea Gliei 8, Sector 1, Bucureşti, 077190

021 9966
Deschis acum

Sos. Mihai Bravu nr. 192, Bucureşti, 021344

0724 649 853
Deschis acum

Strada Clucerului nr. 55 et. 2 ap. 6, Bucureşti, 011364

+40 731 305 075
Deschis acum

tr. Cretei nr. 12, Bucureşti, 014154

0731 707 888
Deschis acum

Soseaua Viilor Nr 78-88, Bucureşti, 052034

0720 189 023
Deschis acum

Strada Caimatei 20, Bucureşti, 021056

031 131 0184

Recenzii despre firme locale

Romica Stoica, 28 aprilie 2026

Este un medic cu adevărat profesionist.

ElePaulin, 05 aprilie 2026

Am fost la Doctor SKiN Drumul Taberei pentru pungile de la ochi la care nu mai stiu ce sa fac. Admit ca nu sunt primii la care merg. M-am ales cu ele acum cativa ani si de atunci nu mai scap, orice as face. Eu stiam déjà unele raspunsuri pentru ca le-am incercat de-a lungul anilor dar am vrut sa ii testez, poate totusi mai au vreo solutie. I-am intrebat de acid iar medicul mi-a spus « Exclus, ar umfla si mai tare ! » Le-am scris intai pe chat, multe intrebari, nu pare sa raspunda un robot, raspunsurile au fost umane si mi-au dat incredere sa merg sa ma si vada un medic, dat fiind ca mi-au spus ca ca e gratuit consultul. Auzisem de 2 medici buni de la ei, Circu si Chivu, la una dine le am vrut dar consultul e cu bani. Atunci m-am dus la cine mi-au recomandat, dr. Ristea, un urias dragut, foarte bine pregatit si pe mana cui am si ramas. Intr-un final, de comun acord cu el, am ales sa fac in mod regulat Sunekos Performa iar fetele care mi-au raspuns la intrebarile de pe chat imi spusesera clar ca doar chirurgia ma scapa de ele. Am apreciat maxim onestitatea si abordarea. La intrebarea “ce as putea totusi sa fac, daca un vreau sa ma tai? », mi-au raspuns sedinte repetate de HIFU si Morpheus. Am facut déjà cate 2 din fiecare plus acel skinbooster recomandat de medic (ma duc totusi spre cifra 5). De cateva zile multi ma intreaba ce am facut ca arat schimbata. Nu am realizat initial pentru ca de vreo 7 luni tot merg la ei, de aceea si scriu acum aceasta recenzie, mi se parea ca un vad nimic desi medicul mi-a zis din start ca e de lunga durata si doar ameliorare. Saracii, din cauza ca au preturile mici, cred ca primesc multa teroare de la altii care vor rezultat cu 1 sedinta. Am simtit o super protectie din acest punct de vedere. Prefera sa te refuze decat sa se lege la cap cu asteptari nerealiste, mi-au dat si o degrevare sa semnez 😊 Dar da, m-am dus sceptica, nici nu ii luasem in calcul pana recent dar bugetul si vremurile astea m-au obligat sa imi reconsider optiunile si acum ma intreb de ce am fost atat de fraiera atatia ani de am platit cu cel putin 30% in alte parti. Doctor SKiN, da, sa nu o dati in bara cu mine caci a voastra sunt de-acum.

Mihaela Popescu, 12 ianuarie 2026

Aici am întâlnit un medic excepțional și un om de mare calitate, pe doamna dr. Diana Cristina Ene, Secția IX Psihiatrie adulți

Maria-Magdalena Bodin, 10 iulie 2025

Am fost internată de mai multe ori pe secția de chirurgie a Spitalului Pantelimon și de fiecare dată am fost foarte mulțumită de ingrijirea primită. Tot personalul este extraordinar, dar in special dr Banacu M, dr Carâp A. și dr Nica A. sunt pentru mine medici adevărați cu suflet mare. Este singurul spital unde am venit fără stres deoarece știam că la final va fi bine. Mulțumesc întregii echipe medicale.

Căutările cele mai populare din categoria "Clinici şi centre medicale" în Bucureşti