Saloane de manichiură şi pedichiură din Bucureşti cu e-mail
Găsește informații exacte despre saloane de manichiură şi pedichiură din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 1 - 20 din 95
Afişare rezultate: 1 - 20 din 95
Top Saloane de manichiură şi pedichiură în Bucureşti
1
2
Salon Beauty Studio din Sector 3 Bucuresti este locul pe care il cautai. Fie ca esti interesat de aspectul de zi cu zi sau trebuie sa mergi la un eveniment, echipa Beauty Studio este gata sa iti ofere exact ce ai nevoie. Iti oferim o gama variata de servicii, de la clasicile servicii de coafura, frizura, manichiura si pedichiura, la servicii cosmetice precum microdermabraziune sau epilare definitiva cu laser.
Închis acum
Strada Nerva Traian nr 17-19, 3, Bucureşti, 031043
0729 848 823
3
4
5
6
7
8
Magazin de cosmetice, Salon de manichiură
Închis acum
Str. Caderea Bastiliei, nr. 19, sector 1, Bucureşti, 010612
+40 21 315 0107
9
Iti punem la dispozitie o gama larga de servicii de care sa te bucuri in voie: coafor, frizerie, cosmetica, manichiura & pedichiura, unghii false, masaje.
Închis acum
Calea Vitan Nr. 146B, SECTOR 3, Bucureşti, 031301
+40 769 439 679
10
Alte rezultate din categoria 'Saloane de manichiură şi pedichiură' în Bucureşti
Închis acum
Intrarea Aviator Teodor Iliescu 11, Bucureşti, 011134
0726 969 459
Închis acum
Şoseaua Colentina nr. 66, Bucureşti, 021164
0768 463 046
Recenzii B2B locale
Denisse Alina , 01 mai 2026
Pentru mine este cel mai bun salon în care am fost pana acum. Îl frecventez de 3 ani de zile și am numai cuvinte de lauda.
La recepție fetele sunt amabile și foarte bine pregătite în ceea ce privește programările și primirea în salon..
Alexandra este profesionista la manechiura și pedichiura în plus te face sa ai și sa pleci cu un vibe foarte bun.
Ramona la cosmetica a la fel o recomand din suflet.
Concluzia este sa mergeți cu încredere pentru ca plecați din salon mult mai pline de încredere, frumoase dar și zâmbetul pe buze.
Mulțumesc frumos pentru tot ceea ce îmi oferiți când vin la voi🩷 Sa o țineți tot asa!
Ecaterina Ionete , 12 martie 2026
Astăzi am mers la Nicoleta pentru tuns o fata de nota 10 amabila și foarte comunicativa atât de mult îmi place cum ma tunde. Este o profesionista în ceea ce face sincer va recomand sa mergeți la ea.