Clinici şi centre medicale din Bucureşti - pagina 37

Găsește informații exacte despre clinici şi centre medicale din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 721 - 740 din 1488

Alte rezultate din categoria 'Clinici şi centre medicale' în Bucureşti

Deschis acum

Strada Plugarilor 18, Bucureşti, 040443

+40 21 9838
Deschis acum

ŞoseauaPipera 42, Bucureşti, 020112

+40 21 9838
Deschis acum

Strada Lainici 11, Bucureşti, 012244

+40 743 999 909
Deschis acum

Drumul Sării 108, Bucureşti, 061344

+40 772 098 353
Deschis acum

Strada Sfântul Petru Tei 60, Bucureşti

+40 21 619 1281
Deschis acum

Strada Veteranilor, Metrou Lujerului 11A, Bucureşti, 060923

021 9306
Deschis acum

Strada Laloşu 2B, Bucureşti, 041353

021 336 2106
Deschis acum

Strada Râmnicu Vâlcea, 30-31, Bucureşti, 031806

0720 923 923
Închis acum

Strada I.C. Visarion 9, Bucureşti, 010421

0735 462 424
Deschis acum

Strada Ienăchiţă Văcărescu 18, Bucureşti, 041101

+40 745 230 132
Deschis acum

Bulevardul Ion Ionescu de la Brad 5b, Bucureşti, 013811

021 9362
Deschis acum

Strada Delea Nouă 3, 3, Bucureşti, 030924

0734 300 700
Deschis acum

Şoseaua Sportului 28, Bucureşti, 022984

0770 666 222
Deschis acum

Prelungirea Ghencea 65B, Bucureşti, 061702

021 555 6446
Deschis acum

Str. Ing. Balaban Emil 1, Bucureşti, 010525

0754 040 940
Deschis acum

Strada Ion Pilat 2 3, Bucureşti, 030167

0755 225 220
Deschis acum

Intrarea Tudor Ştefan 17, Bucureşti, 011655

0744 347 206
Închis acum

Strada Maior Laurenţiu Claudian 53, Bucureşti, 021875

0766 301 419
Deschis acum

Bulevardul Nicolae Grigorescu 41, Bucureşti, 030442

0770 511 091
Închis acum

Strada 11 Iunie, Bucureşti, 040172

0742 111 888

Recenzii despre firme locale

Romica Stoica, 28 aprilie 2026

Este un medic cu adevărat profesionist.

ElePaulin, 05 aprilie 2026

Am fost la Doctor SKiN Drumul Taberei pentru pungile de la ochi la care nu mai stiu ce sa fac. Admit ca nu sunt primii la care merg. M-am ales cu ele acum cativa ani si de atunci nu mai scap, orice as face. Eu stiam déjà unele raspunsuri pentru ca le-am incercat de-a lungul anilor dar am vrut sa ii testez, poate totusi mai au vreo solutie. I-am intrebat de acid iar medicul mi-a spus « Exclus, ar umfla si mai tare ! » Le-am scris intai pe chat, multe intrebari, nu pare sa raspunda un robot, raspunsurile au fost umane si mi-au dat incredere sa merg sa ma si vada un medic, dat fiind ca mi-au spus ca ca e gratuit consultul. Auzisem de 2 medici buni de la ei, Circu si Chivu, la una dine le am vrut dar consultul e cu bani. Atunci m-am dus la cine mi-au recomandat, dr. Ristea, un urias dragut, foarte bine pregatit si pe mana cui am si ramas. Intr-un final, de comun acord cu el, am ales sa fac in mod regulat Sunekos Performa iar fetele care mi-au raspuns la intrebarile de pe chat imi spusesera clar ca doar chirurgia ma scapa de ele. Am apreciat maxim onestitatea si abordarea. La intrebarea “ce as putea totusi sa fac, daca un vreau sa ma tai? », mi-au raspuns sedinte repetate de HIFU si Morpheus. Am facut déjà cate 2 din fiecare plus acel skinbooster recomandat de medic (ma duc totusi spre cifra 5). De cateva zile multi ma intreaba ce am facut ca arat schimbata. Nu am realizat initial pentru ca de vreo 7 luni tot merg la ei, de aceea si scriu acum aceasta recenzie, mi se parea ca un vad nimic desi medicul mi-a zis din start ca e de lunga durata si doar ameliorare. Saracii, din cauza ca au preturile mici, cred ca primesc multa teroare de la altii care vor rezultat cu 1 sedinta. Am simtit o super protectie din acest punct de vedere. Prefera sa te refuze decat sa se lege la cap cu asteptari nerealiste, mi-au dat si o degrevare sa semnez 😊 Dar da, m-am dus sceptica, nici nu ii luasem in calcul pana recent dar bugetul si vremurile astea m-au obligat sa imi reconsider optiunile si acum ma intreb de ce am fost atat de fraiera atatia ani de am platit cu cel putin 30% in alte parti. Doctor SKiN, da, sa nu o dati in bara cu mine caci a voastra sunt de-acum.

Mihaela Popescu, 12 ianuarie 2026

Aici am întâlnit un medic excepțional și un om de mare calitate, pe doamna dr. Diana Cristina Ene, Secția IX Psihiatrie adulți

Maria-Magdalena Bodin, 10 iulie 2025

Am fost internată de mai multe ori pe secția de chirurgie a Spitalului Pantelimon și de fiecare dată am fost foarte mulțumită de ingrijirea primită. Tot personalul este extraordinar, dar in special dr Banacu M, dr Carâp A. și dr Nica A. sunt pentru mine medici adevărați cu suflet mare. Este singurul spital unde am venit fără stres deoarece știam că la final va fi bine. Mulțumesc întregii echipe medicale.

Căutările cele mai populare din categoria "Clinici şi centre medicale" în Bucureşti