Clinici şi centre medicale din Bucureşti - pagina 38

Găsește informații exacte despre clinici şi centre medicale din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 741 - 760 din 1488

Alte rezultate din categoria 'Clinici şi centre medicale' în Bucureşti

Deschis acum

Şos. Pantelimon 286, Bloc D1, scara 7, Bucureşti, 021653

031 420 1542
Deschis acum

Şoseaua Fundeni 70, Bucureşti, 022323

0729 215 610
Deschis acum

Şos. Pantelimon 258, Bucureşti, 021651

0720 060 990
Deschis acum

parter, ap.93, Bucureşti, 011042

+40 21 317 6571
Deschis acum

Calea Dorobanţi 33A, Bucureşti, 010553

0755 060 999
Deschis acum

Splaiul Independenţei 319H, Bucureşti, 060044

021 9306
Deschis acum

Calea Plevnei 134, Bucureşti, 010242

021 319 7090
Deschis acum

Şoseaua Berceni 96, Sector 4, Parter, Bucureşti, 041918

0723 088 666
Deschis acum

Strada Drumea Rădulescu 16-18, Bucureşti, 040336

Deschis acum

Calea Dorobanţi 10, Bucureşti, 030167

0726 297 373
Deschis acum

Strada Făinari 43, Bucureşti, 021225

+40 733 015 574
Deschis acum

Strada Constantin Noica 136 Parter, Bucureşti, 060056

0771 323 749
Deschis acum

Strada Grigore Manolescu 22-24, Bucureşti

+40 760 777 321
Deschis acum

Strada Dristorului 81-88, Bucureşti, 031533

0726 550 620
Deschis acum

Bulevardul Uverturii 89, Bucureşti, 060936

0722 592 016
Deschis acum

Intrarea Tudor Ştefan 38-40, Bucureşti, 011658

021 794 0302
Deschis acum

Calea Victoriei 155, Tronson 7, Bucureşti, 010073

0742 248 290
Deschis acum

Strada C. A. Rosetti 42, Bucureşti, 010283

0756 712 229
Închis acum

Strada Spătar, Strada Preda Buzescu 34, Bucureşti, 040677

+40 21 332 5016
Deschis acum

Strada Frumoasă 11, Bucureşti, 010985

021 9034

Recenzii despre firme locale

Romica Stoica, 28 aprilie 2026

Este un medic cu adevărat profesionist.

ElePaulin, 05 aprilie 2026

Am fost la Doctor SKiN Drumul Taberei pentru pungile de la ochi la care nu mai stiu ce sa fac. Admit ca nu sunt primii la care merg. M-am ales cu ele acum cativa ani si de atunci nu mai scap, orice as face. Eu stiam déjà unele raspunsuri pentru ca le-am incercat de-a lungul anilor dar am vrut sa ii testez, poate totusi mai au vreo solutie. I-am intrebat de acid iar medicul mi-a spus « Exclus, ar umfla si mai tare ! » Le-am scris intai pe chat, multe intrebari, nu pare sa raspunda un robot, raspunsurile au fost umane si mi-au dat incredere sa merg sa ma si vada un medic, dat fiind ca mi-au spus ca ca e gratuit consultul. Auzisem de 2 medici buni de la ei, Circu si Chivu, la una dine le am vrut dar consultul e cu bani. Atunci m-am dus la cine mi-au recomandat, dr. Ristea, un urias dragut, foarte bine pregatit si pe mana cui am si ramas. Intr-un final, de comun acord cu el, am ales sa fac in mod regulat Sunekos Performa iar fetele care mi-au raspuns la intrebarile de pe chat imi spusesera clar ca doar chirurgia ma scapa de ele. Am apreciat maxim onestitatea si abordarea. La intrebarea “ce as putea totusi sa fac, daca un vreau sa ma tai? », mi-au raspuns sedinte repetate de HIFU si Morpheus. Am facut déjà cate 2 din fiecare plus acel skinbooster recomandat de medic (ma duc totusi spre cifra 5). De cateva zile multi ma intreaba ce am facut ca arat schimbata. Nu am realizat initial pentru ca de vreo 7 luni tot merg la ei, de aceea si scriu acum aceasta recenzie, mi se parea ca un vad nimic desi medicul mi-a zis din start ca e de lunga durata si doar ameliorare. Saracii, din cauza ca au preturile mici, cred ca primesc multa teroare de la altii care vor rezultat cu 1 sedinta. Am simtit o super protectie din acest punct de vedere. Prefera sa te refuze decat sa se lege la cap cu asteptari nerealiste, mi-au dat si o degrevare sa semnez 😊 Dar da, m-am dus sceptica, nici nu ii luasem in calcul pana recent dar bugetul si vremurile astea m-au obligat sa imi reconsider optiunile si acum ma intreb de ce am fost atat de fraiera atatia ani de am platit cu cel putin 30% in alte parti. Doctor SKiN, da, sa nu o dati in bara cu mine caci a voastra sunt de-acum.

Mihaela Popescu, 12 ianuarie 2026

Aici am întâlnit un medic excepțional și un om de mare calitate, pe doamna dr. Diana Cristina Ene, Secția IX Psihiatrie adulți

Maria-Magdalena Bodin, 10 iulie 2025

Am fost internată de mai multe ori pe secția de chirurgie a Spitalului Pantelimon și de fiecare dată am fost foarte mulțumită de ingrijirea primită. Tot personalul este extraordinar, dar in special dr Banacu M, dr Carâp A. și dr Nica A. sunt pentru mine medici adevărați cu suflet mare. Este singurul spital unde am venit fără stres deoarece știam că la final va fi bine. Mulțumesc întregii echipe medicale.

Căutările cele mai populare din categoria "Clinici şi centre medicale" în Bucureşti