Furnizori de servicii de internet din Bucureşti cu e-mail, program de funcţionare - pagina 2
Găsește informații exacte despre firme din categoria Furnizori de servicii de internet din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 21 - 33 din 33
Afişare rezultate: 21 - 33 din 33
Alte rezultate din categoria 'Furnizori de servicii de internet' în Bucureşti
Închis acum
Bd. Uverturii, nr 87, SECTOR 6, Bucureşti, 060935
031.400.4414
Deschis acum
Bd. 1 Decembrie 1918, nr 33A, SECTOR 3, Bucureşti, 032455
031.400.4414
Închis acum
Bd. Ion Mihalache, nr 109, SECTOR 1, Bucureşti, 011177
031.400.4414
Închis acum
Bd. Magheru Gheorghe, g-ral. nr 1, SECTOR 1, Bucureşti, 010321
031.400.4414
Închis acum
Str. Cpt. Av. Alexandru Serbanescu, nr 33-35, SECTOR 1, Bucureşti, 014281
031.400.4414
Închis acum
Sosea Bucuresti-Ploiesti nr 14-22, SECTOR 1, Bucureşti, 013694
031.400.4414
Deschis acum
Calea Victoriei 32-34, Sector 1, Bucureşti, 011791
0756392182
Deschis acum
Bulevardul Unirii nr 59, Sector 2, Bucureşti, 030828
031 420 2015
Deschis acum
Str Inclinata 1-3, Etaj 1, Bucureşti, 052034
+40 728 874 780
Închis acum
Şoseaua Mihai Bravu Nr. 85-93, Bl. C16, Sector 2, Bucureşti, 021312
+40 21 252 5916
Închis acum
Strada Ajustorului Nr. 2-20, Sector 6, Bucureşti, 061041
+40 720 254 291
Recenzii B2B locale
Fonai gheorghe , 25 august 2025
Să vă zic o povestioară : am semnat un contract în Baia mare pe adresa de la țară unde urma să locuiesc, toate bune și frumoase, contract pe suma de 38 lei internet și tv( ceea ce in Baia mare erau aceleași servicii cu 56 lei pe lună), după prima lună de la instalare îmi vine factura cu 41 lei plus câteva cheltuieli de instalare( 80 și ceva lei total). Mă aprind puțin când văd 41 lei, eu semnând contract pe 38 Lei. Mă pun și sun la relații clienți și cer explicații,ce ,de unde? Apoi stați să vedeți,aveți chirie lunară la echipament. Auzind asta m-am aprins ,am făcut puțină gălăgie și în final le-am specificat faptul că am semnat contract pe suma de 38 lei fără să mi se spună că o să mai am in plus și chiria echipamentului. Ce să vedeți,de aproape un an îmi vine factura cu 38 lei, doar acum mi-a venit 38 și câțiva bani datorită TVA-ului mărit.
Probleme au mai fost : viteză la internet ,sun-am aproape săptămânal din cauza vitezei,dar totul s-a rezolvat după două luni cu schimbarea echipamentului( băiatul care l-a schimbat se mira că mi-a pus echipamentul de cea mai proastă calitate).
Colac peste pupăză,sora mea are abonament in același sat ,la 1 km depărtare și plătește pt aceleași servicii 41 lei lunar.
Am probleme și acolo din cauza semnalului wifi,am instalat o cameră de supraveghere în curte și tot pierde semnalul Wifi,am sunat la relații clienți și mi-au zis că-mi trimit băieții cu laptopul să verifice dar este contracost10 lei la factura următoare ( răspunsul meu: nu pot beneficia de serviciile contractate și voi cereți bani pt a mi satisface nevoile contractuale?) Nici in ziua de azi n-au venit să facă ceva, sesizare făcută în urmă cu o săptămână!