Furnizori de servicii de internet din Bucureşti cu e-mail, recenzii
Găsește informații exacte despre firme din categoria Furnizori de servicii de internet din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 1 - 7 din 7
Afişare rezultate: 1 - 7 din 7
Rezultate din categoria 'Furnizori de servicii de internet' în Bucureşti
Deschis acum
Strada Alunisului nr 4, SECTOR 4, Bucureşti, 040745
031.400.4414
Deschis acum
Sosea Oltenitei nr 119, SECTOR 4, Bucureşti, 041305
031.400.4414
Deschis acum
Bd. 1 Decembrie 1918, nr 33A, SECTOR 3, Bucureşti, 032455
031.400.4414
Deschis acum
Bd. Camil Ressu, nr 20, SECTOR 3, Bucureşti, 031752
031.400.4414
Deschis acum
Calea Vacaresti, nr 274, SECTOR 4, Bucureşti, 040055
031.400.4414
Deschis acum
Bd. Libertatii nr 8, SECTOR 5, Bucureşti, 040128
031.400.4414
Deschis acum
Str. Cpt. Av. Alexandru Serbanescu, nr 33-35, SECTOR 1, Bucureşti, 014281
031.400.4414
Recenzii despre firme locale
Fonai gheorghe, 25 august 2025
Să vă zic o povestioară : am semnat un contract în Baia mare pe adresa de la țară unde urma să locuiesc, toate bune și frumoase, contract pe suma de 38 lei internet și tv( ceea ce in Baia mare erau aceleași servicii cu 56 lei pe lună), după prima lună de la instalare îmi vine factura cu 41 lei plus câteva cheltuieli de instalare( 80 și ceva lei total). Mă aprind puțin când văd 41 lei, eu semnând contract pe 38 Lei. Mă pun și sun la relații clienți și cer explicații,ce ,de unde? Apoi stați să vedeți,aveți chirie lunară la echipament. Auzind asta m-am aprins ,am făcut puțină gălăgie și în final le-am specificat faptul că am semnat contract pe suma de 38 lei fără să mi se spună că o să mai am in plus și chiria echipamentului. Ce să vedeți,de aproape un an îmi vine factura cu 38 lei, doar acum mi-a venit 38 și câțiva bani datorită TVA-ului mărit.
Probleme au mai fost : viteză la internet ,sun-am aproape săptămânal din cauza vitezei,dar totul s-a rezolvat după două luni cu schimbarea echipamentului( băiatul care l-a schimbat se mira că mi-a pus echipamentul de cea mai proastă calitate).
Colac peste pupăză,sora mea are abonament in același sat ,la 1 km depărtare și plătește pt aceleași servicii 41 lei lunar.
Am probleme și acolo din cauza semnalului wifi,am instalat o cameră de supraveghere în curte și tot pierde semnalul Wifi,am sunat la relații clienți și mi-au zis că-mi trimit băieții cu laptopul să verifice dar este contracost10 lei la factura următoare ( răspunsul meu: nu pot beneficia de serviciile contractate și voi cereți bani pt a mi satisface nevoile contractuale?) Nici in ziua de azi n-au venit să facă ceva, sesizare făcută în urmă cu o săptămână!