Magazin de mobilă din Pipera, Bucureşti cu recenzii

Găsește informații exacte despre magazine de mobilă din Pipera, Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 1 - 2 din 2

Rezultate din categoria 'Magazin de mobilă' în Pipera, Bucureşti

Închis acum

Şos. Fabrica De Glucoză 21, Sector 2, Bucureşti, 020331

021 242 1040
Magazin de mobilă, mobila, Mobilă, decoratiuni interioare

Ioana Moise, 19 octombrie 2025

Am mobilat un apartament cu mobila de la Mobexpert,toate au fost ok până la mobila de bucătărie care i făcută pe comanda,cu măsurătorile luate de ei. Blatul era praf,rupt în vreo 6 locuri,atât partea de sus cât și cea de jos a dulapurilor mai mica decât trebuia,masca mai mare decât dulapurile ( ea avea dimensiunea corecta daca și dulapurile respectau dimensiunile), lipsă colțarele . Zic,in mintea mea," lasă că suntem oameni și ca atare mai greșim",am așteptat cuminte încă o lună și când au venit,surpriză...dulapul de sus era mai mare decât trebuia. Am sunat și am cerut cu un manager,dar se pare că nu stau ei la taclale cu prostimea după urma căreia își iau salariile. Sa va fie rușine,Mobexpert,după ce că sunteți incompetenți,nu aveți nici bunul simt sa sunați ,sa vă asumați,și să vă cereți scuze. Urmează o reclamație OPC.
mai mult

Sos. Pipera Nr.48, Sectorul 2, Bucureşti, 020112

+40 21 232 1040
parchet lemn masiv, produse din lemn, mobila lemn masiv, Designer de interior, scari din lemn

Recenzii despre firme locale

Ioana Moise, 19 octombrie 2025

Am mobilat un apartament cu mobila de la Mobexpert,toate au fost ok până la mobila de bucătărie care i făcută pe comanda,cu măsurătorile luate de ei. Blatul era praf,rupt în vreo 6 locuri,atât partea de sus cât și cea de jos a dulapurilor mai mica decât trebuia,masca mai mare decât dulapurile ( ea avea dimensiunea corecta daca și dulapurile respectau dimensiunile), lipsă colțarele . Zic,in mintea mea," lasă că suntem oameni și ca atare mai greșim",am așteptat cuminte încă o lună și când au venit,surpriză...dulapul de sus era mai mare decât trebuia. Am sunat și am cerut cu un manager,dar se pare că nu stau ei la taclale cu prostimea după urma căreia își iau salariile. Sa va fie rușine,Mobexpert,după ce că sunteți incompetenți,nu aveți nici bunul simt sa sunați ,sa vă asumați,și să vă cereți scuze. Urmează o reclamație OPC.