Magazin de mobilă din Sector 2, Bucureşti cu e-mail - pagina 2
Găsește informații exacte despre magazine de mobilă din Sector 2, Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 21 - 40 din 42
Afişare rezultate: 21 - 40 din 42
Alte rezultate din categoria 'Magazin de mobilă' în Sector 2 Bucureşti
Închis acum
Bucuresti - Str. Dumitru Slugeru nr 18, SECTOR 2, Bucureşti, 052223
0767 745 743
Închis acum
Heliade Intre Vii Nr. 8, Sector 2, Bucureşti, 023582
+40 21 346 4611
Închis acum
Şoseaua Pipera 59, Bucureşti, 077190
0735 979 999
Închis acum
Şoseaua Stefan Cel Mare Nr. 56-58, SECTOR 2, Bucureşti, 020151
0730 999 696
Închis acum
Şoseaua Stefan Cel Mare Nr. 31, Bl. 29, SECTOR 2, Bucureşti, 020127
+40 21 223 1828
Închis acum
Şoseaua Ştefan Cel Mare Nr. 46, SECTOR 2, Bucureşti, 020147
0724873849
Închis acum
Şos. Vergului 18, Sector 2, Bucureşti, 022448
021 209 2900
Închis acum
Bulevardul Pierre de Coubertin, Bucureşti, 021901
0722 328 775
Închis acum
Bulevardul Ferdinand I nr 70, Bucureşti, 021383
0749 032 522
Strada Ardeleni 42B Bl. Toamnei Residence, Bucureşti, 031793
0722426284
Strada Comarnic Nr. 1, Sector 2, Bucureşti, 023441
+40 21 242 3650
Şoseaua Mihai Bravu Nr. 116 Bl. D5 Sc. A Et. 2 Ap. 8, Sectorul 2, Bucureşti, 024098
+40 21 322 8800
Recenzii B2B locale
Ioana Moise , 19 octombrie 2025
Am mobilat un apartament cu mobila de la Mobexpert,toate au fost ok până la mobila de bucătărie care i făcută pe comanda,cu măsurătorile luate de ei. Blatul era praf,rupt în vreo 6 locuri,atât partea de sus cât și cea de jos a dulapurilor mai mica decât trebuia,masca mai mare decât dulapurile ( ea avea dimensiunea corecta daca și dulapurile respectau dimensiunile), lipsă colțarele . Zic,in mintea mea," lasă că suntem oameni și ca atare mai greșim",am așteptat cuminte încă o lună și când au venit,surpriză...dulapul de sus era mai mare decât trebuia. Am sunat și am cerut cu un manager,dar se pare că nu stau ei la taclale cu prostimea după urma căreia își iau salariile. Sa va fie rușine,Mobexpert,după ce că sunteți incompetenți,nu aveți nici bunul simt sa sunați ,sa vă asumați,și să vă cereți scuze. Urmează o reclamație OPC.