Mic mobilier în Bucureşti - pagina 15
mic mobilier în Bucureşti (Rezultate 281 - 300 din 500)
Închis acum
Şoseaua Dudeşti-Pantelimon 44, Bucureşti, 033091
0701 103 490
Închis acum
Str. Mehadia nr.41, Bucureşti, 060543
+40 722 698 948
Închis acum
Strada Daniel Barcianu 11, Sectorul 3, Bucureşti, 030901
+40 728 113 100
Închis acum
Bdul.Alex.Obregia 4, Sectorul 4, Bucureşti, 011821
0761.94.95.33
Închis acum
Calea Dorobanţi 102 - 110, Bucureşti, 010576
0735 197 117
Închis acum
Fabrica de Glucoza 9B, Parter, Bucureşti, 020332
Închis acum
Şos. Vergului 18, Sector 2, Bucureşti, 022448
021 209 2900
Închis acum
Strada Aviator Turcas Nr 13, Bucureşti, 040902
+40 727 659 807
Închis acum
Bulevardul Basarabia 256 incinta, Bucureşti, 030352
0732 024 312
Închis acum
Strada Mitropolitul Nifon nr 32, Bucureşti, 040501
+40 723 364 888
Închis acum
Strada Ţărăncuţei Nr. 39, sector3, Bucureşti, 031666
072 178 4752
Închis acum
Sos. Morarilor 2, Bucureşti, 022452
0730 622 223
Închis acum
Str. Preciziei 9, Bucureşti, 062203
0758 727 920
Închis acum
Drumul Între Tarlale 15, Bucureşti, 032982
0744 623 622
Închis acum
str. DELEA VECHE nr 24, Bucureşti, 024102
0742 294 781
Închis acum
Soseaua Electronicii nr 48, Bucureşti, 023252
0720 989 531
Închis acum
Şos. N. Titulescu nr. 163, Sector 1, Bucureşti, 011137
+40 21 222 0949
Închis acum
Strada Valea Cascadelor 23, SECTOR 6, Bucureşti, 061515
0728 871 289
Închis acum
Strada Tufanica Nr. 27, Sectorul 3, Bucureşti, 033075
+40 21 256 4448
Închis acum
Şos. Fabrica De Glucoză 21, Sector 2, Bucureşti, 020331
021 242 1040
Ioana Moise , 19 octombrie 2025
Am mobilat un apartament cu mobila de la Mobexpert,toate au fost ok până la mobila de bucătărie care i făcută pe comanda,cu măsurătorile luate de ei. Blatul era praf,rupt în vreo 6 locuri,atât partea de sus cât și cea de jos a dulapurilor mai mica decât trebuia,masca mai mare decât dulapurile ( ea avea dimensiunea corecta daca și dulapurile respectau dimensiunile), lipsă colțarele . Zic,in mintea mea," lasă că suntem oameni și ca atare mai greșim",am așteptat cuminte încă o lună și când au venit,surpriză...dulapul de sus era mai mare decât trebuia. Am sunat și am cerut cu un manager,dar se pare că nu stau ei la taclale cu prostimea după urma căreia își iau salariile. Sa va fie rușine,Mobexpert,după ce că sunteți incompetenți,nu aveți nici bunul simt sa sunați ,sa vă asumați,și să vă cereți scuze. Urmează o reclamație OPC.
mai mult