Telefonie în Sector 5, Bucureşti - pagina 2
telefonie în Sector 5, Bucureşti (Rezultate 21 - 22 din 22)
Din păcate, nu există rezultate pentru căutarea ta. Vezi rezultate similare mai jos.
Nu există rezultate de căutare relevante din categoria 'Companie de telefonie'
Alte rezultate din Sector 5 Bucureşti
Calea Rahovei Nr. 266-268, Bl. Corp 104, Et. P, Sector 5, Bucureşti, 050912
+40 21 456 5060
Strada Dr. Staicovici Nr. 75, SECTOR 5, Bucureşti, 050557
+40 (31) 400 4440
Fonai gheorghe, 25 august 2025
Să vă zic o povestioară : am semnat un contract în Baia mare pe adresa de la țară unde urma să locuiesc, toate bune și frumoase, contract pe suma de 38 lei internet și tv( ceea ce in Baia mare erau aceleași servicii cu 56 lei pe lună), după prima lună de la instalare îmi vine factura cu 41 lei plus câteva cheltuieli de instalare( 80 și ceva lei total). Mă aprind puțin când văd 41 lei, eu semnând contract pe 38 Lei. Mă pun și sun la relații clienți și cer explicații,ce ,de unde? Apoi stați să vedeți,aveți chirie lunară la echipament. Auzind asta m-am aprins ,am făcut puțină gălăgie și în final le-am specificat faptul că am semnat contract pe suma de 38 lei fără să mi se spună că o să mai am in plus și chiria echipamentului. Ce să vedeți,de aproape un an îmi vine factura cu 38 lei, doar acum mi-a venit 38 și câțiva bani datorită TVA-ului mărit.
Probleme au mai fost : viteză la internet ,sun-am aproape săptămânal din cauza vitezei,dar totul s-a rezolvat după două luni cu schimbarea echipamentului( băiatul care l-a schimbat se mira că mi-a pus echipamentul de cea mai proastă calitate).
Colac peste pupăză,sora mea are abonament in același sat ,la 1 km depărtare și plătește pt aceleași servicii 41 lei lunar.
Am probleme și acolo din cauza semnalului wifi,am instalat o cameră de supraveghere în curte și tot pierde semnalul Wifi,am sunat la relații clienți și mi-au zis că-mi trimit băieții cu laptopul să verifice dar este contracost10 lei la factura următoare ( răspunsul meu: nu pot beneficia de serviciile contractate și voi cereți bani pt a mi satisface nevoile contractuale?) Nici in ziua de azi n-au venit să facă ceva, sesizare făcută în urmă cu o săptămână!
mai mult