Spital din Bucureşti cu recenzii - pagina 3
Găsește informații exacte despre Spitale din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 41 - 43 din 43
Afişare rezultate: 41 - 43 din 43
Alte rezultate din categoria 'Spital' în Bucureşti
Calea Plevnei 19, Sector 1, Bucureşti, 010221
0213/155.217
Calea Dorobantilor 32, Sector 1, Bucureşti, 010573
0212/113.430
Strada Traian 29, Sector 3, Bucureşti, 030572
0213/217.397
Recenzii despre firme locale
Parvu Suzana, 12 iunie 2026
Ma numesc Suzana Parvu si am 71 ani.
De un an si jumatate sunt pacienta clinicii SANAMED Bucuresti unde am fost diagnosticata cu diabet tip 2. Imi place ca se respecta programarea, este foarte curat, iar serviciile medicale sunt executate cu profesionalim de medicii, asistentele acestora si personalul de la receptie unde se fac programarile.
Multumesc personalului clinicii pentru serviciile oferite.
Mihaela Popescu, 12 ianuarie 2026
Aici am întâlnit un medic excepțional și un om de mare calitate, pe doamna dr. Diana Cristina Ene, Secția IX Psihiatrie adulți
Mihăescu Valentina, 26 noiembrie 2025
Experienta mea în acest spitalul a fost excelentă. Personalul medical a dat dovadă de profesionalism, atenție și multă grijă. Domnul Dr. Pîslaru Eugeniu a explicat totul cu răbdare și empatie, iar intervențiile chirurgicale au fost reușite, oferindu-mi un sentiment real de siguranță. Întreg personalul a creat o atmosferă liniștitoare și respectuoasă. Echipa medicală inspiră încredere și umanitate, oferind îngrijire de înaltă calitate. Recomand cu sinceritate acest spitalul pentru modul exemplar în care se dedică fiecărei persoane.
Maria-Magdalena Bodin, 10 iulie 2025
Am fost internată de mai multe ori pe secția de chirurgie a Spitalului Pantelimon și de fiecare dată am fost foarte mulțumită de ingrijirea primită. Tot personalul este extraordinar, dar in special dr Banacu M, dr Carâp A. și dr Nica A. sunt pentru mine medici adevărați cu suflet mare. Este singurul spital unde am venit fără stres deoarece știam că la final va fi bine. Mulțumesc întregii echipe medicale.