Spital din Bucureşti cu recenzii - pagina 3

Găsește informații exacte despre Spitale din Bucureşti. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 41 - 43 din 43

Alte rezultate din categoria 'Spital' în Bucureşti

Calea Plevnei 19, Sector 1, Bucureşti, 010221

0213/155.217
CENTRE MEDICALE, spital, POLICLINICI, SPITALE

Calea Dorobantilor 32, Sector 1, Bucureşti, 010573

0212/113.430
Servicii Medicale, gimnastica, Proteze, intretinere, Asistenta, recuperatorie, SPITALE, Clinici si centre medicale, POLICLINICI, CENTRE MEDICALE, CENTRE MEDICALE DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT, Gimnastica recuperatorie si de intretinere

Strada Traian 29, Sector 3, Bucureşti, 030572

0213/217.397
POLICLINICI, CENTRE MEDICALE, spital, Spitale

Recenzii despre firme locale

Parvu Suzana, 12 iunie 2026

Ma numesc Suzana Parvu si am 71 ani. De un an si jumatate sunt pacienta clinicii SANAMED Bucuresti unde am fost diagnosticata cu diabet tip 2. Imi place ca se respecta programarea, este foarte curat, iar serviciile medicale sunt executate cu profesionalim de medicii, asistentele acestora si personalul de la receptie unde se fac programarile. Multumesc personalului clinicii pentru serviciile oferite.

Mihaela Popescu, 12 ianuarie 2026

Aici am întâlnit un medic excepțional și un om de mare calitate, pe doamna dr. Diana Cristina Ene, Secția IX Psihiatrie adulți

Mihăescu Valentina, 26 noiembrie 2025

Experienta mea în acest spitalul a fost excelentă. Personalul medical a dat dovadă de profesionalism, atenție și multă grijă. Domnul Dr. Pîslaru Eugeniu a explicat totul cu răbdare și empatie, iar intervențiile chirurgicale au fost reușite, oferindu-mi un sentiment real de siguranță. Întreg personalul a creat o atmosferă liniștitoare și respectuoasă. Echipa medicală inspiră încredere și umanitate, oferind îngrijire de înaltă calitate. Recomand cu sinceritate acest spitalul pentru modul exemplar în care se dedică fiecărei persoane.

Maria-Magdalena Bodin, 10 iulie 2025

Am fost internată de mai multe ori pe secția de chirurgie a Spitalului Pantelimon și de fiecare dată am fost foarte mulțumită de ingrijirea primită. Tot personalul este extraordinar, dar in special dr Banacu M, dr Carâp A. și dr Nica A. sunt pentru mine medici adevărați cu suflet mare. Este singurul spital unde am venit fără stres deoarece știam că la final va fi bine. Mulțumesc întregii echipe medicale.